W dniu pierwszego marca 2018 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sośniach odbył się Gminny Drużynowy i Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów chłopców i dziewcząt. W zawodach tych wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Bogdaju i  Zespołu Szkół w Sośniach. Zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami technicznymi w grach drużynowych indywidualnych. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach w grze drużynowej będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatu ostrowskiego w roku szkolnym 2018/2019. Na zakończenie zawodów zostały wręczone medale i dyplomy dla najlepszych zespołów i zawodników.

DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Szkoła Podstawowa kat. dziewcząt

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju (Zawiślak Nikola, Wożniak Karolina) – awans do turnieju powiatowego

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Sośniach (Topolan Rozalia, Zielezińska Aneta)

Szkoła Podstawowa kat. chłopcy

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju (Siof Jakub, Łuczak Tobiasz) – awans do turnieju powiatowego

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Sośniach (Junik Tomasz, Gąsiorek Marcin)

Gimnazjum kat. dziewcząt

I miejsce - Gimnazjum w Sośniach ( Mus Zofia, Dziabas Klaudia) – awans do turnieju powiatowego

II miejsce - Gimnazjum w Sośniach (Ziętek Zofia, Czub Zuzanna)

Gimnazjum kat. chłopcy

I miejsce - Gimnazjum w Sośniach (Mania Dawid, Czerwieniec Norbert) – awans do turnieju powiatowego

II miejsce - Gimnazjum w Sośniach (Fibig Mateusz, Drapiewski Igor)

INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Szkoła Podstawowa kat. dziewcząt

I miejsce - Wożniak Karolina - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

II miejsce - Topolan Rozalia - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

III miejsce - Zawiślak Nikola - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

IV miejsce - Zielezińska Aneta - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

Szkoła Podstawowa kat. chłopcy

I miejsce - Siof Jakub - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

II miejsce - Łuczak Tobiasz - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

III miejsce - Junik Tomasz - Szkoła Podstawowa w Sośniach

IV miejsce - Gąsiorek Marcin - Szkoła Podstawowa w Sośniach

Gimnazjum kat. dziewcząt

I miejsce - Mus Zofia - Gimnazjum w Sośniach

II miejsce - Czub Zuzanna - Gimnazjum w Sośniach

III miejsce - Ziętek Zofia - Gimnazjum w Sośniach

IV miejsce - Dziabas Klaudia - Gimnazjum w Sośniach

Gimnazjum kat. chłopcy

I miejsce - Mania Dawid - Gimnazjum w Sośniach

II miejsce - Czerwieniec Norbert - Gimnazjum w Sośniach

III miejsce - Drapiewski Igor - Gimnazjum w Sośniach

IV miejsce - Fibig Mateusz - Gimnazjum w Sośniach

20180301_102812.jpg20180301_112635.jpg20180301_112646.jpg20180301_121401.jpg20180301_121520.jpg20180301_121557.jpg20180301_121640.jpg20180301_121737.jpg20180301_121831.jpg20180301_121950.jpg