• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Pożar domu w Janisławicach - wsparcie i pomoc dla rodziny

 |  Aktualności

Tragedia może dotknąć każdego!!!

Szanowni Państwo, zwracamy się z serdeczną prośbą – do wszystkich ludzi dobrej woli - o wsparcie finansowe dla rodziny z Janisławic, mieszkańców naszej Gminy Sośnie, którzy w wyniku pożaru w dniu 11 lutego 2023 r. stracili dom i dorobek swojego życia: dokumenty, rzeczy osobiste, rodzinne pamiątki.

Ogień pojawił się w garażu i błyskawicznie objął wnętrze całego budynku. Spokojne rodzinne popołudnie przerodziło się w straszliwą tragedię. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP oraz PSP, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety w wyniku pożaru budynek został zniszczony. Pomimo tak ogromnych zniszczeń budynek można uratować.

Niezbędna jest pomoc finansowa na odbudowanie spalonego domu. Całkowity koszt odbudowy to zapewne setki tysięcy zł. Rodzina ma gdzie mieszkać i jesteśmy przekonani, że poradzi sobie z czasem z tą trudną sytuacją.

Dzisiaj wszyscy solidaryzujemy się z rodziną i chcemy pomóc, chcemy dać możliwość wszystkim ludziom dobrej woli aby również mieli szansę wsparcia bo już nie raz udowodniliśmy, że jesteśmy ludźmi o wielkim sercu.

Dlatego zwracamy się do Państwa, ludzi dobrej woli o POMOC! Nieraz mogliśmy się przekonać, że można na Was liczyć w trudnych chwilach. Już teraz dziękujemy za wyrazy wsparcia, dziękujemy wszystkim, którzy natychmiast ruszyli z pomocą.

Prosimy również o udostępnianie zbiórki w mediach społecznościowych – im większy będzie zasięg, tym szybciej uda nam się uzbierać kwotę, która pozwoli w tych pierwszych momentach wesprzeć rodzinę.

Całość zebranej kwoty przekażemy na pomoc dla poszkodowanej rodziny.

Organizator zbiórki: Gmina Sośnie

Pieniądze można wpłacić na indywidualny numer konta zbiórki:
94 1750 1312 6885 2623 5067 5844
lub
dokonać wpłaty na stronie zbiórki

Urząd Gminy Sośnie

ul. Wielkopolska 47
63-435 Sośnie

tel. +48 62 739 39 10
fax: +48 62 739 39 33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:  7:30-15:30


© Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry