W niedzielę, 12 września, ponad trzydziestu wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

W niedzielę, 13 września, trzydziestu ośmiu wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

Droga o fatalnej nawierzchni, istniała od pamiętnych lat. W tym roku władze samorządowe gminy Sośnie zdecydowały się na przebudowę nawierzchni drogi. Przedmiotem inwestycji była przebudowa nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Możdżanów (dz. nr 265/1 i 265/2) poprzez zmianę nawierzchni jezdni z tłuczniowej na nawierzchnię bitumiczną, a także wykonanie uzupełnienia ubytków w zniszczonej nawierzchni asfaltowej, oczyszczenie mechaniczne, skropienie asfaltem i wyk ...

W niedzielę, 8 września, trzydziestu siedmiu wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

Jeden z najstarszych obrzędów kulturalnych nadal cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców, jak również wśród gości z okolicy. Impreza o nazwie Kaczor jest dla wielu osób ciekawym wydarzeniem. W tym roku „Kaczor” w Możdżanowie odbył się 18 sierpnia.

W niedzielę, 9 września, trzydziestu ośmiu wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

Jeden z najstarszych obrzędów kulturalnych nadal cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców, jak również wśród gości z okolicy. Impreza o nazwie Kaczor jest dla wielu osób ciekawym wydarzeniem. W tym roku „Kaczor” w Możdżanowie odbył się 12 sierpnia.

Obecnie w miejscu narodzin s. Sancji znajduje się leśniczówka, w której od ponad 35 lat mieszkają Dorota i Bronisław Krawiec. Są oni fundatorami figury błogosławionej rzeźbionej w drewnie, która stoi przed domem. Obok figury znajduje się tablica z życiorysem siostry serafitki.

W niedzielę, 10 września, trzydziestu czterech wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

3 czerwca 2017r. w Możdżanowie odbyło się uroczyste otwarcie ponad kilometrowego odcinka drogi gminnej Możdżanów – Bogdaj. Zadanie zrealizowano z budżetu Gminy Sośnie. Wartość wykonanych robót wyniosła ok. 340 tys. zł. W ramach prac wykonano: przebudowę ponad kilometrowego odcinka drogi o szerokości 4 m, przebudowano i umocniono jeden przepust drogowy, wzmocniono pobocza.