• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Festyn Rodzinny w Sośniach

 |  Sośnie

3 maja 2022 r. w ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Biały Daniel” odbył się „Festyn rodzinny” zorganizowany przez Stowarzyszenie Carp Team Sośnie, Gminny Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Sośniach oraz Gminę Sośnie. Przy wspaniałej pogodzie rodziny z naszej gminy i nie tylko korzystały z atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Mnóstwo zabaw i konkursów czekało na dzieci, które zabawiali animatorki Glamday i klaun Czesio. Zamki dmuchane cieszyły się również dużym zainteresowaniem a także przejażdżki konne.

Dorośli mogli kibicować swojej drużynie podczas meczu piłki nożnej. Mecze Zagały drużyny: „Ciacho Trans”, „Stowarzyszenie Carp Team Sośnie” i „Odboje Międzybórz”. Ostatecznie po ciężkich zmaganiach zwyciężyli „Odboje Międzybórz”. Podczas imprezy motocykliści zaprezentowali swoje ukochane maszyny, można było również skorzystać z przejażdżki na motocyklu. Swoje zdolności i umiejętności przedstawił nam zespół ludowy z Gorzyc Wielkich „Wiecznie Młodzi”, którzy swoim tańcem i śpiewem uraczyli starszą młodzież. W międzyczasie strażacy z Osp Sośnie jak również z OSP Międzybórz przygotowali dla mieszkańców pokaz strażacki. Na wszystkich uczestników czekała darmowa kawka i ciasto. Były stoiska z zabawkami, oczywiście wata cukrowa i popcorn dla najmłodszych a dla smakoszy stoiska gastronomiczne oraz kuchnia polowa ze smaczną grochóweczką(Matuszewscy Catering). Podczas festynu można było zakupić losy i cieszyć się z wygranej w loterii fantowej. Przy muzyce DJ Mateusza dorośli bawili się do północy na zabawie tanecznej.

Urząd Gminy Sośnie

ul. Wielkopolska 47
63-435 Sośnie

tel. +48 62 739 39 10
fax: +48 62 739 39 33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:  7:30-15:30


© Wszelkie prawa zastrzeżone
Do góry